بهترین دیالوگ های فیلم ۳۶۵ روز | نقد و برسی فیلم عاشقانه ۳۶۵ روز

امروز چخبره؟

همانطور که می‌دانید، قسمت سوم و آخرین قسمت از سری فیلم‌های 365 روز (365 dni) به نام The Next 365 Days (قسمت سوم فیلم ۳۶۵ روز اکران شد | حقایق جالب و خواندنی در‌مورد فیلم ۳۶۵ روز) در روز جمعه ۲۸ مرداد ماه ۱۴۰۱ در پلتفرم دیجیتال نتفلیکس منتشر شد. این فیلم، یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۲ میلادی به شمار می‌آمد.

فیلم سینمایی ۳۶۵ روز با تمام نقدهای منفی که دریافت کرده، به یکی از پربازدیدترین فیلم‌های سینمایی پلتفرم نتفلیکس (فیلم ۳۶۵ روز تبدیل به پر بیننده‌ترین محصول نتفلیکس در سرتاسر دنیا شد!) تبدیل شده است. گفتنی است، این فیلم علاوه بر سکانس‌های عاشقانه دارای صحنه‌های اروتیک زیادی است.

گفتنی است با تمام حواشی که این فیلم دارد، اما بعضی از دیالوگ‌های آن بسیار قشنگ، بامعنی و عمیق هستند. حال در این مطلب نگاهی به بهترین دیالوگ‌های فیلم ۳۶۵ روز خواهیم انداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برای دانلود تمام قسمت های فیلم 365 روز با زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور به انتهای مقاله مراجعه کنید.

آدرس سایت اصلی www.yainar.com

بهترین دیالوگ‌های فیلم ۳۶۵ روز

عشق یا منطق؟!

• ماسیمو: جایی در درونم این حس را داشتم که روزی جلوی من می‌ایستی و مال من می‌شوی.
  • لورا: شوخی می‌کنی؟ هیچکس صاحب من نیست و من به هیچکس تعلق ندارم.

گفتنی است، این دیالوگ یکی از بهترین دیالوگ‌های فیلم ۳۶۵ روز به شمار می‌آید. از آنجایی که این دیالوگ، یک دیالوگ فمینیستی محسوب می‌شود، طرفداران زیادی دارد.

اعتراف به عشق

• لورا: من به ۳۶۵ روز احتیاجی ندارم.
  • ماسیمو: چرا؟
  • لورا: به خاطر این که عاشق تو هستم!

برای خواندن ادامه این مقاله روی این متن کلیک کنید.

بهترین دیالوگ‌های فیلم ۳۶۵ روز | نقد و برسی فیلم عاشقانه ۳۶۵ روز

روز ,فیلم ,۳۶۵ ,دیالوگ‌های ,قسمت ,گفتنی ,۳۶۵ روز ,فیلم ۳۶۵ ,دیالوگ‌های فیلم ,بهترین دیالوگ‌های ,یکی از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک hildaesmailpoor2381 فری: دانلود آهنگ با لینک مستقیم جور وا جور آهو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود آهنگ | متن آهنگ | موزیک باران گروه درسی ریاضی دوره ی اول متوسطه استان کردستان sharefarang دانلود فایل های کمیاب قالب20